BALGÜNEŞ - Yün satın al, İp satın alı, el örgü yünü, bebe ipi, Nako El Örgü İplikleri
 
 

  Ödeme Teslimat SSS Bize Ulaşın

 Alışveriş Sepetim  

 
 

 
  Çeşit Çeşit El Örgü Nako Nako Penye
  Modeller İpliği Modeller Dergi İplik
 

Bizden Haberler    
Renk Renk Penye İplikler stoklarımızda bu fırsatı kaçırmayın. Alışverişe Başla...

   
       
       
 


Nako Örgü Festivali 22
     

Ürünler ve modellerde oluşacak tipografik hatalar ve fiyat hatalarından BALGÜNEŞ sorumlu değildir. Ekranda görünen renk ile gerçek iplik rengi farklılık gösterebilir.

  Nako Örgü Festivali 22
 
  Stokda Yok

Merhaba,

Oldukça sıcak geçen bir yaz mevsiminin ardından içimizi serinletecek bir sonbahar özlemiyle,  sezonun ilk dergisini  bebek ve çocuklarımıza özel modellerle hazırladık ve 166 yaratıcı fikri, örgünün renkli dünyasının kapılarını aralamanıza yardımcı olacak şekilde sunduk.

Beğeniyle takip ettiğiniz ve 0-12 aylık bebeklerimize özel tasarımları ile Ümit Balkan’ın zarif örgülerine yer verdik. El Örgüsünün şık duruşunu, aksesuarların örgüye kattığı hoşluğu sizlerin de beğeneceğini umuyoruz.

Dergimizi; “Kardeşim ve Ben” temasından yola çıkarak hazırladık. Kardeş temalı örgü tasarımların yanında, oda takımları, battaniye modelleri, uyku tulumları, bebek arabası koruyucuları, emekleme döneminde bebeğinizin hassas dizlerini koruyacak örgü dizlik modelleri, taşıma kolaylığı sağlayan anakucaklarıyla birlikte kullanılabilecek, hem anneyi hem bebeği koruyacak, işlevselik ile tasarımı birarada harmanlayan örgüler vb. tasarımlarla zenginleştirerek yeni bakış açısı yakalamaya çalıştık... Ayrıca siz örgüseverlerin sürekli talep ettiği hırka, yelek, patik modellerini de beğeneceğinize eminiz.

0-6 yaş bebek ve çocuk modellerinin olduğu dergimizde, 2014-2015 sezonunun yeni kalitelerine de yer verdik. Bebek grubundaki en son yeniliğimiz olan BABY ANGEL ipliğimizin yumuşak dokusunu ve renk geçişlerini seveceğinize ve beğeniyle kullanacağınıza inanıyoruz. Bambu içeriğine sahip ve güncellenen dokusu ile Hoşgeldin Soft, Ninni Bebe, Baby Tweed, Baby Tweed Joyful, Comfort Stretch, Lovely Baby, Pashmina kalitelerimizin yanı sıra severek kullandığınız Lüks Minnoş kalitemizin yeni renkleriyle yepyeni modeller de bulabilirsiniz.

El örgüsünün kullanım alanının genişlemesi ile giysiden dekorasyona, aksesuardan oyuncağa bir çok farklı şekilde hayatımızda örgü yer almaya başladı. Dergimizde de yer verdiğimiz, amigurumi teknikleri ile son zamanlarda yapılan tüm ürünler uzun yıllar kullanabileceğiniz örgüler oluşturmamızı sağlıyor.

Nako olarak sosyal medyadaki varlığımız ile hayatlarınıza, evlerinize, örgülerinize, fikirlerinize yakın olduk. Aynı dili konuşuyor, sizlerin varlığıyla daha da büyüyoruz. Bizleri Facebook, Instagram, Twitter ve Pinterest’te takip edebilirsiniz.

Örgü ile keyfilenen anlarınız olması dileğiyle,

Sevgilerimizle,

Nako Ailesi

 
       
Yeni Sayfa 1
         
 

Sosyal Medya
Balgüneş Yün'ü sosyal medya üzerinden takip edin, kampanyalardan haberdar olun.

 

     
 
ANA SAYFA KURUMSAL ÜYELİK MÜŞTERİ HİZMETLERİ

 

  • Hakkımızda • Üyelik Bilgilerim

Hesap Numaralarımız

  • Bize Ulaşın • Alışveriş Sepetim Gizlilik Sözleşmesi
    • Sipariş Takibi  
 

 

  Copyright © 2017  
  www.balgunesyun.com Tüm hakları saklıdır. / Millet Cad. No:9 Kocasinan KAYSERİ Telefon : 0 352 232 67 96 - 231 26 65  
  Balgüneş Yün