BALGÜNEŞ - Yün satın al, İp satın alı, el örgü yünü, bebe ipi, Nako El Örgü İplikleri
 
 

  Ödeme Teslimat SSS Bize Ulaşın

 Alışveriş Sepetim  

 
 

 
  Çeşit Çeşit El Örgü Nako Nako Penye
  Modeller İpliği Modeller Dergi İplik
 

Bizden Haberler    
Renk Renk Penye İplikler stoklarımızda bu fırsatı kaçırmayın. Alışverişe Başla...

   
       
       
 


Nako Örgü Festivali 21
     

Ürünler ve modellerde oluşacak tipografik hatalar ve fiyat hatalarından BALGÜNEŞ sorumlu değildir. Ekranda görünen renk ile gerçek iplik rengi farklılık gösterebilir.

  Nako Örgü Festivali 21
 
  Stokda Yok

Merhaba!

Örgü örmenin keyfini çıkardığımız ve sevdiklerimiz için üretmenin hazzını yaşadığımız güzel bir kış geçiriyoruz. Eski sayılarımızda olduğu gibi bu sayımızda da örgü keyfinize keyif katacak, örgü hevesinizi artıracak birbirinden renkli ve kullanışlı modeller hazırladık. Yeni yılda, yepyeni umutlar ve yepyeni başlangıçlar için kendinize bir güzellik yapın ve dergimizle uzun vakitler geçirin diye birbirinden güzel ipliklerimizi kullanarak en trend modelleri oluşturduk...

Özenle ve titizlikle hazırladığımız dergimizde, yetişkinlere özel modellerde sunduğumuz çeşitliliği beğeneceksiniz. Bu yıl, geçen yıl da olduğu gibi şal sayfalarını özel olarak hazırladık. Ayrıca bir ilki gerçekleştirerek, gelinliklere özel şal tasarımları ilave ettik. Yıllara meydan okuyabilecek kalitesi tartışılmaz olan ipliklerimizle örebileceğiniz bu güzel şalları, en özel günlerinizde kullanın ve güzel anılar biriktirin istedik... 

Dergimizde; şal modellerimizin ardından “Sevgi” konseptine yer verdik. Bu bölüme doğadan esinlenilmiş, rahat ve özgün tasarımlar yerleştirdik. 

“Turist” konseptinde ise sizi; sokak hayatına ve keşfetme arzusuna her koşulda ayak uydurabileceğiniz örgüler karşılayacak. 

Her  zaman şık olmalıyım diyenlere özel, “Buluşma” konseptinde ise “Her yerde şıklık” sloganı ile rahat ve  özgün modelleri bulabilirsiniz.

‘Evim de mutluyum’ diyenler için bu bölüme oldukça fazla yer ayırarak, konforlu ve zevkli tasarımlarımızı, detaylı anlatımları ile sizleri örmeye davet edeceğini umuyoruz ...

Dergimizde; 2013-2014 Sonbahar-Kış sezonu yeniliklerimize ve renklerimizin, nerede nasıl uyulanacağına dair geniş yer verdik.

Dergimizde yer alan modellere ek olarak bir de sürpriz Atkı - Bere Aksesuar  Eki hazırladık.  Gördüğünüzde; “Bundan benim de olmalı” diyebileceğiniz, zevkli, modaya uygun renk ve özgünlükteki tasarımlar; her yaşa uygulanabilecek şekilde hazırlandı.  

Spaghetti kalitesinin her çeşidinin, beğeniyle ördüğünüz Superlambs Special ile Sport Wool Ailesi ipliklerimizin ve bu yıl sizlerle buluşturduğumuz Fashion Express ürünümüzün pratik ve kolay uygulanabilir  modellerini yaygın bir şekilde bulacaksınız.

Sosyal medyada bizi,  “Nako İplikleri” olarak ( Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest ) takip edebilir, bu kanallardaki iletişimimize ortak olduğunuz takdirde sürprizlerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Dergimizi ve bizi, sundukları modeller ile her zaman daha da ileriye götüren tüm Örgü Ekibimize ve  ayrıca bu sayımızda bize katkı sağlayan Kezban Kara Hanım’a teşekkürlerimizi sunarız.

Dergi çekimlerimiz sırasında kapılarını ardına kadar açan Bursa As Merkez Outlet AVM’ye, dekorasyon çekimlerimize ev sahipliği yapan Vanessa Mobilya’ya ve Esin Arıcan Moda Evi’ne yardımları için teşekkür ederiz.

Beğenmeniz dileğiyle,

Sevgilerimizle,

 
       
Yeni Sayfa 1
         
 

Sosyal Medya
Balgüneş Yün'ü sosyal medya üzerinden takip edin, kampanyalardan haberdar olun.

 

     
 
ANA SAYFA KURUMSAL ÜYELİK MÜŞTERİ HİZMETLERİ

 

  • Hakkımızda • Üyelik Bilgilerim

Hesap Numaralarımız

  • Bize Ulaşın • Alışveriş Sepetim Gizlilik Sözleşmesi
    • Sipariş Takibi  
 

 

  Copyright © 2017  
  www.balgunesyun.com Tüm hakları saklıdır. / Millet Cad. No:9 Kocasinan KAYSERİ Telefon : 0 352 232 67 96 - 231 26 65  
  Balgüneş Yün