BALGÜNEŞ - Yün satın al, İp satın alı, el örgü yünü, bebe ipi, Nako El Örgü İplikleri
 
 

  Ödeme Teslimat SSS Bize Ulaşın

 Alışveriş Sepetim  

 
 

 
  Çeşit Çeşit El Örgü Nako Nako Penye
  Modeller İpliği Modeller Dergi İplik
 

Bizden Haberler    
Renk Renk Penye İplikler stoklarımızda bu fırsatı kaçırmayın. Alışverişe Başla...

   
       
       
 


Nako Örgü Festivali Sayı 20
     

Ürünler ve modellerde oluşacak tipografik hatalar ve fiyat hatalarından BALGÜNEŞ sorumlu değildir. Ekranda görünen renk ile gerçek iplik rengi farklılık gösterebilir.

  Nako Örgü Festivali Sayı 20
 
  Stokda Yok

Merhaba

Dergimiz aracılığı ile yüzlerce model ve tasarımı sizlere sunarak merhaba demenin keyfini yaşıyoruz. Sevginizle çoğalacak her ilmeğe ilham olacak modellerimizle elinizden düşüremeyeceğiniz yepyeni bir sayı hazırladık.

Değişen mevsim ve yeni bir sezon ile yepyeni başlangıçların yaşandığı günlerdeyiz. Kucağımızda taşıdığımız bebeklerimizin minik adımlarıyla okula gidişine tanık oluyoruz belki ya da bir yaş daha büyüyüp, sınıf geçtiklerine seviniyoruz. Her birimiz için yeni umutların filizlendiği, daha iyi ve daha güzel amaçlara ulaşmak için hedefler koyduğumuz yepyeni bir sezon başlangıcı...

Kendini sürekli yenileyen, dinamik ve öncü yapımız gereği sektöre ve siz sevgili örgü severlere en büyük sunumu geniş iplik yelpazemiz ve zengin renklerimiz ile yapmaktayız. Raflarda görmeye başladığınız yeni ürünlerimize dergimizde sıkça yer verdik. Bebekleriniz için severek kullandığınız Lüks Minnoş ailesine eklediğimiz, Baby grubunun en yeni üyesi Lüks Minnoş Lovely Baby ile tanışacak ve çok seveceksiniz.

Severek ördüğünüz, Bebe 100, Bebe Color, Baby Tweed, Baby Tweed Joyful, Hoşgeldin, Jelibon, Lolipop, Lüks Minnoş, Ninni Bebe ve Pırıl kaliteleri ile örülmüş modellerimizin yanı sıra, sezona hızlı giriş yaptığımız 16 yeni kalitemiz ve moda renk seçeneklerimiz ile örgü örmenin keyfini yaşamaya devam edeceksiniz.

Teknoloji çağını yaşadığımız şu günlerde tüketimin her anlamda hızlı artışı, internetin hayatımızın her anına girmesi şüphesiz alışkanlıklarımızın da değişmesini kaçınılmaz kıldı. Nako olarak, el örgüsünün geleneksel bakış ile birikte değişen dünyada yerini alması en büyük gayretimiz.

Yenilenen internet sitemiz ve sosyal mecralardaki varlığımız, sizlerle olan bağımızın sürekli ve daha yakın olmasını sağlamaktadır. Hızlı erişim ve karşılıklı iletişimin yürüdüğü Facebook, Twitter, Instagram ve diğer mecralar aracılığı ile paylaşımlarımızda hayatınıza sürprizler katmaya başladık. Bu sayede örgü örmek, bugün olduğu gibi yakın gelecekte de artan ilgisi ile yaygınlaşmaya devam edecektir.

Dergimizde bulacağınız Fashion Express, Rustic, Party, Angora Elite Trend, Nakolen Dreams, Nature ve daha birçok yeni kalitemiz sizlere bir an önce örmeye başlamanız için ilham verecek.

Heyecanla beklenen, Amigurumi tekniği ile hazırlanmış modellerimiz oldukça renkli, farklı kullanım alanlarına da yön verecek modelleri ile yeni sayımızda yer almaktadır. Amigurumi modeller konusunda örgüleri ile bizlere destek veren; Eda Aysel Çömelek, H.Fulya Güven, Hayal Ezgintürk Albayrak, Arzu Mutlu, Seher Işıl Kordon, Hatice Arslandağ, Nurşen Saatçi, Serap Seven, Hanife Erçelik, Simla Akbay Durgut, Sevil Candan, Hacer Kara, Demet Araç, Selma Arık, Havva Ünlü, Neşe Akgün, Ayşegül Tecer’ e emeklerinden dolayı teşekkür ederiz. Ayrıca çekimlerimiz esnasında İzmit Düş Bahçesi Okulları’nın kapılarını bizlere açan, başta okul kurucularından Şeyda Tunçel olmak üzere, okul öğrencileri ve görevlilerine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Beğenmeniz dileğiyle,

Sevgilerimizle,

 
       
Yeni Sayfa 1
         
 

Sosyal Medya
Balgüneş Yün'ü sosyal medya üzerinden takip edin, kampanyalardan haberdar olun.

 

     
 
ANA SAYFA KURUMSAL ÜYELİK MÜŞTERİ HİZMETLERİ

 

  • Hakkımızda • Üyelik Bilgilerim

Hesap Numaralarımız

  • Bize Ulaşın • Alışveriş Sepetim Gizlilik Sözleşmesi
    • Sipariş Takibi  
 

 

  Copyright © 2017  
  www.balgunesyun.com Tüm hakları saklıdır. / Millet Cad. No:9 Kocasinan KAYSERİ Telefon : 0 352 232 67 96 - 231 26 65  
  Balgüneş Yün