BALGÜNEŞ - Yün satın al, İp satın alı, el örgü yünü, bebe ipi, Nako El Örgü İplikleri
 
 

  Ödeme Teslimat SSS Bize Ulaşın

 Alışveriş Sepetim  

 
 

 
  Çeşit Çeşit El Örgü Nako Nako Penye
  Modeller İpliği Modeller Dergi İplik
 

Bizden Haberler    
Renk Renk Penye İplikler stoklarımızda bu fırsatı kaçırmayın. Alışverişe Başla...

   
       
       
 


Nako Örgü Festivali Sayı 18
     

Ürünler ve modellerde oluşacak tipografik hatalar ve fiyat hatalarından BALGÜNEŞ sorumlu değildir. Ekranda görünen renk ile gerçek iplik rengi farklılık gösterebilir.

  Nako Örgü Festivali Sayı 18
 
  Stokda Yok

Merhaba,

Yeni bir el örgüsü sezonu daha sonbahar ışıltısıyla basladı.
Çok sıcak bir yazın ardından, sonbahar serinliği ile beraber, şişler ve iplikler, marifetli ellerle buluşmaya hazır.
Nako olarak sezona bebek ve çocuk dergimizle başlıyoruz. Birbirinden eğlenceli konseptlerle, birbirinden renkli ürünleri sizlerin beğenisine sunuyoruz. Çocuklarımızın hayal dünyasının içine girerek, onların hayal dünyalarını örgülerimize yansıtmaya çalıstık. Masallarla büyüttüğümüz çocuklarımızın herbiri bir dönem kendisini bir masal kahramanının yerine koymaz mı, hangisi hemen büyümek istemez, biraz daha büyüdüklerinde ise kendilerine ait bir dünya kurmazlar mı? Ve Nako ailesi olarak bizler, sizlerle beraber her daim onların yanında olmayı arzu ediyoruz.
Bu sezon Nako’da yepyeni ve birbirinden güzel yetişkin, bebe ve çocuk iplik kaliteleri sunuyoruz sizlere. Bebek ve çocuklarımız için, Jelibon, Ninni Bebe, Baby Tweed ve Baby Tweed Joyful kalitelerini ekledik ürün portföyümüze. Her biri farklı doku ve renk kombinasyonlarına sahip ipliklerimizi beğeniyle örgülerinizde kullanmanızı diliyoruz. Sizler için de Sport Wool, Sport Wool Kış Güneşi, Vals, King Moher, Angora Granit Simli, Süper Inci Ottoman, Pashmina, Vizon Anatolia kalitelerimiz birbirinden güzel renkleriyle raflarda yerini alacak.
Birçok şeyden fedakarlık ederek hepimiz herşeyin en iyisini çocuklarımıza sunmanın gayreti içindeyiz. Hergün medyada giyim, aksesuar, oyuncak vb birçok üründe sağlığı tehdit edebilecek içeriklerin olabileceğini okuyoruz. Çocuklarımızın güvenliği için her daim el örgüsüyle yapabileceğiniz alternatif ürünleri sizlere sunmaya çalışacağız. Bu sayımızda her çocuğun vazgeçilmezi olan plastik oyuncaklara alternatif el örgüsü oyuncak konseptini sunacağız. Amigurumi olarak adlandırılan el örgüsü çocuk oyuncakları, Türkiye için nispeten yeni bir konsept olmakla beraber Dünyada giderek artan bir trend. Amigurumi ismi Japoncadan gelmektedir. “Ami” Japonca tığ veya şişle örgü anlamına , “niugurumi” ise içi doldurulmuş oyuncak,bebek anlamına gelmektedir. Bu iki kelimenin birleşiminden doğan bu sanat, gün geçtikçe örgü severlerin ilgisini çekiyor. Yeni ürünümüz Bonbon Amigurumi, Türkiye’deki uygulayıcıların talebiyle ve konsept olarak tamamen bu amaca yönelik olarak üretilmiştir.
Dergilerimizi hazırlarken kendi örgü ekibimizin yanısıra bize ulaşan örgü severlerin ürün ve tasarımlarını da sizlerle paylaşıyoruz. Bu sayede çok nadide insanlarla tanışma fırsatı buluyoruz. Bu dergimizde olağanüstü örgüleriyle ürünlerini bizimle paylaşan Sayın Ümit Balkan, Sayın Armağan Kuru, Sayın Merziye Bükümcü hanımefendilere ve ismini yazamadığımız bize destek veren tüm örgü severlere çok çok teşekkür ediyoruz.

Sevgilerimizle

 
       
Yeni Sayfa 1
         
 

Sosyal Medya
Balgüneş Yün'ü sosyal medya üzerinden takip edin, kampanyalardan haberdar olun.

 

     
 
ANA SAYFA KURUMSAL ÜYELİK MÜŞTERİ HİZMETLERİ

 

  • Hakkımızda • Üyelik Bilgilerim

Hesap Numaralarımız

  • Bize Ulaşın • Alışveriş Sepetim Gizlilik Sözleşmesi
    • Sipariş Takibi  
 

 

  Copyright © 2017  
  www.balgunesyun.com Tüm hakları saklıdır. / Millet Cad. No:9 Kocasinan KAYSERİ Telefon : 0 352 232 67 96 - 231 26 65  
  Balgüneş Yün